Shikoni marinsat amerikane se si mbijetojne ne gjungel han te gjalle gjarperin (Video)


marins

Të Ngjajshëm

GENTLEMAN i kthehët Muzikës

GENTLEMAN i kthehët Muzikës

Reperi i njohur Master Genn tani si pjes e produksionit Perendimi Eger Entertainment që se fundimi i është bashkuar këtij Produksioni te Licencuar në SH.B.A,i kthehet zhandrit të muzikes Hip Hop pas një pauze 1 vjeqare. Kënga e tij fundit që ishtë publikuar ishte në tetor te vitit te kaluar...

Eksplodim i madh në KEK,OBILIQ – 3 të vdekur, 11 të plagosur deri tani (Foto-Video)

Eksplodim i madh në KEK,OBILIQ - 3 të vdekur, 11 të plagosur deri tani (Foto-Video)

Deri më tash sipas mjekëve kujdestar në Kliniken Emergjente të QKUK-së kanë arritur 13 punëtorë të lënduar nga shpërthimi i elektrolizës në termocentralin “Kosova A’. Ndërkaq për persona të vdekur ende nuk ka konfirmime nga QKUK-ja. Një eksplodim ka ndodhur në Korporatën Energjetike të...

Valon Buquku shpërblehet në ‘Celësin Muzikor 8’

Valon Buquku shpërblehet në ‘Celësin Muzikor 8’

Muzika e ka shoqëruar kudo, ai e ka dashur që nga fëmijëria atë. Ky është artisti i ri i cili sapo ka rrëmbyer në festivalin ‘Celësi Muzikor 8’ me këngën ‘Ike, ike’ cmimin ‘Best Neë Artist’, Valon Buquku i cili për ne tregon kështu për këtë cmim :’ Organizatorëte këtij spektakli i falenderoj për...

Doruntina Bega, këngëtarja e re që po pëlqehet me ‘E boj’

Doruntina Bega, këngëtarja e re që po pëlqehet me ‘E boj’

Ka vetëm pak ditë që ka ardhur me një këngë e cila po pritet shumë mirë dhe ka marrë shumë pëlqime, e kjo për këngëtaren e re është kënga e dytë por e para me një video. E kemi fjalën për Doruntina Bega, këngëtaren e cila jeton në Heidelberg të Gjermanisë por është nga Ferizaji, dhe duke qenë se...

Dikur Zëvendëskryeministër, tash Shef i Stacionit të Autobusëve

Dikur Zëvendëskryeministër, tash Shef i Stacionit të Autobusëve

A ju kujtohet Adem Salihaj, në kohën kur ishte Zëvendëskryeministër i Kosovës dhe rrethohej me trupëroje të shumta? Sot, ai është Drejtor i Stacionit të Autobusëve në Ferizaj. Këtë vendim e ka marrë Kryetari i Komunës, Muharrem Svarqa Ish Zëvendëskryeministri i Kosovës, Adem Salihaj, ka...

Stresi fyen Mc Kreshën: Shihemi në Prishtinë, kurrë më nuk do performosh në Shqipëri (Video)

Stresi fyen Mc Kreshën: Shihemi në Prishtinë, kurrë më nuk do performosh në Shqipëri (Video)

Hip hop ylli nga Shqipëria, Stresi, ka publikuar një video ku ka reaguar në mënyrë të ashpër ndaj Mc Kreshës pasi ky i fundit duket se ka prekur në një prej këngëve të albumit të ri reperin e Babastars. Ka kohë që Babastars dhe PINT nuk i kanë marrëdhëniet më të mira, por si duket në albumin e...